۱۳۹۷/۱۱/۲۱

همزمان با ایام ا... مبارک دهه فجر و گردهمایی خادمین ستاد اربعین حسینی صورت گرفت:

قدردانی از مشارکت ذوب آهن اصفهان در برگزاری مراسم جهانی اربعین حسینی

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و گرامیداشت این ایام خجسته، و درآیین گردهمایی خادمین ستاد اربعین حسینی شهرستان لنجان ،با اهدای لوح سپاس و تربت پاک سیدالشهدا به مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل و علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ،  از نقش مهم این شرکت در برگزاری مراسم جهانی اربعین حسینی تقدیر شد.

در این آیین که در سالن اجتماعات گلستان شهدای زرین شهر و با حضور جمعی از مسولین و خادمین ستاد اربعین حسینی  و موکب الشهدا برگزارشد، کوهکن نماینده شهرستان لنجان طی سخنانی ضمن قدردانی از مشارکت  و مساعدت جدی ذوب آهن اصفهان در ستاد و برگزاری مراسم اربعین حسینی و برپایی موکب الشهدای این شهرستان، دو خبر و مصوبه مهم برای سال آینده مراسم  اربعین داد و گفت: با پیگیری های بعمل آمده درکمیسیون تلفیق مجلس ، سال آینده عوارض خروج از کشور ویژه زایران اربعین برداشته شد ضمن اینکه بودجه و اعتبار قابل توجهی درجهت ارایه خدمات مناسبتردر مسیر مهران در نطر گرفته شده است.

همچنین در این آیین دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان و رییس ستاد اربعین شهرستان لنجان با قدردانی از خادمین و اعضای ستاد اربعین،آگاهی و بصیرت نسل جدید  از دستاوردهای انقلاب اسلامی و وظایف رهبری را ضروری دانست و در ادامه رحیمی دبیر این ستاد ضمن ارایه گزارش کوتاهی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته،  از مهندس یزدی زاده   مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بخاطر مشارکت و مساعدت جدی این شرکت در ستاد اربعین شهرستان لنجان قدردانی نمود.

سخنران ویژه آیین مذکور حجت السلام و المسلمین طالب پور نماینده ولی فقیه در لشکر 8 نجف اشرف بود که مباحثی را در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ومقایسه آن با سایر انقلاب ها در جهان وهمچنین نزدیک شدن مقدمات ظهور آقا امام زمان (عج) مطرح نمود.