لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۰۵/۲۷

سردار باقرزاده در آيين تجليل از آزادگان ذوب آهن اصفهان :
با حمايت همه جانبه ، ذوب آهن به روزهاي اوج خود باز مي گردد
نگاه مجاهدانه در ذوب آهن مي تواند الگويي براي صنايع ديگر باشد

همزمان با سالروز ورود آزادگان عزيز به ميهن اسلامي آيين تجليل از 86 آزاده سرافراز ذوب آهن با حضور سردار دفاع مقدس سيد محمد باقر زاده فرمانده كميته جستجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح ، مدير عامل و جمعي از مسئولين ذوب آهن ، سرهنگ صفر پور فرمانده سپاه ناحيه لنجان و حجت الاسلام والمسلمين اسدي نماينده ولي فقيه در سپاه ناحيه لنجان در تالار آهن برگزار شد .
در اين آيين با شكوه ضمن اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و سخنراني سردار باقر زاده و مشاور فرهنگي اجتماعي مدير عامل شركت ، ياد و خاطره رشادت هاي آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس گرامي داشته شد. در آيين مذكور كه به همت سرپرستي امور شهدا ، جانبازان و‌ ايثارگران ، مديريت روابط عمومي و بسيج شرکت برگزار شد ، تعداد 83 آزاده سرافراز ذوب آهن اصفهان  به اتفاق خانواده هايشان حضور داشتند و مورد تجليل قرار گرفتند .
سردار سيد محمد باقر زاده فرمانده كميته جستجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح ضمن تبريك اين روز به آزادگان گفت : سالروز آزادي آزادگان عزيز روز استقامت و پيروزي حق عليه باطل است و اين روز ها متعلق به شهيد تندگويان و شهيد ابوترابي است كه در اسارت به شهادت رسيدند و نبايد فراموش كرد كه آزادگان عزيز در اسارت هم حماسه آفريدند و با استقامت خود به دشمنان نظام نشان دادند كه نمي توانند از كساني كه اعتقاد واقعي به مقام ولايت دارند استفاده ابزاري كرد .
سردار باقر زاده با اشاره به چگونگی ظهور ، تجلي و تثبيت انقلاب اسلامي و ضرورت حفظ و گراميداشت دستاوردهاي آن يادآور شد :  با برگزاري اين آئين ها مي توان به نقش موثري كه  آزادگان در روشنگري ، بصيرت افزايي و دشمن شناسي در جامعه دارند پي برد ، وجوانان و اقشار مختلف مردم را با رشادتهاي اين عزيزان و آرمان ها و ارزش هاي انقلاب بيشتر آشنا كرد .
نگاه مجاهدانه در ذوب آهن مي تواند الگويي براي صنايع ديگر باشد
سردار سيد محمد باقر زاده با اشاره به اين كه نگاه مجاهدانه در ذوب آهن مي تواند الگويي براي صنايع ديگر باشد ،  افزود : با اتحاد و همدلي و تبعيت محض از ولايت و رهبري مي توان جلوي حجمه دشمن را گرفت و بزرگداشت آزادگان به اين است كه ملت جلوي بيگانگان سر خم نكند و اگر استقامت كرديم و از اهداف دست نكشيديم آزاده واقعي هستيم .
كيفيت بسيار خوب محصولات ذوب آهن ، افق هاي صادراتي را هموارتر مي سازد
همچنين در حاشيه آيين تجليل از آزاداگان ،‌سردار باقرزاده در مصاحبه با خبرنگار ما گفت : با داشتن ايمان و عزم ملي مي توان به اهداف مورد نظر دست يافت  همانطور كه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري و رزمندگان اسلام با ايمان كامل ، مسئوليت هاي محوله را دنبال نمودند زیرا مومن وعنصر ایمان در جنگ و مبارزه بویژه جنگ اقتصادی تعیین کننده است.
سردار باقرزاده با اشاره بيانات مقام معظم رهبري در خصوص توجه به اقتصاد مقاومتي تاكيد نمود : با  روحيه جهادي و عزم ملي ، اقتصاد مقاومتي محقق خواهد شد و اين وظيفه ما است كه اقتصاد مقاومتي و اقدام به آن را جز اولويتهاي كاري خود داشته باشيم .
وي در ادامه ضمن تقدير از مديريت و كاركنان ذوب آهن كه در خط اول جبهه صنعت تلاش مي كنند و با ابراز نگراني از واردات محصولاتي كه امكان توليد در داخل كشور وجود دارد ، تصريح كرد : تلاشگران سخت كوش ذوب آهني با تعصب در عرصه صنعت در حال كار هستند و بايد دلگرم باشند و با ورود برخي اقلام نبايد دلسرد شوند زيرا محصولات اين شركت از كيفيت بسيار خوبي برخوردار است و اين كيفيت ارزشمند افق هاي صادراتي را هموارتر مي سازد .  
سردار باقر زاده گفت : با حمايت همه جانبه از فولاد كشور و حمايت مسئولين از اين صنعت بزرگ مانند ذوب آهن ، اميد است اين مجتمع صنعتي و اقتصادي به روزهاي اوج خود برگردد زيرا ذوب آهن نه تنها در صنعت بلكه  كه در هشت سال دفاع مقدس نيز با اهداء شهدا ، جانبازان و ايثارگران افتخار آفريني كرده است .
فولادمردان ذوب آهن با اراده آهنين در سنگر انقلاب ايستاده اند    
در اين آيين مشاور فرهنگي اجتماعي مديرعامل شركت نيز ضمن تبريك سالروز ورود آزادگان گفت : ذوب آهن اصفهان در همه عرصه ها پیشگام و پشتيبان نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده وبا تقديم  شهدا ، جانبازان و ايثارگران ، هم اکنون فولادمردان اين شركت با اراده آهنين در سنگر انقلاب و جبهه صنعت ايستاده اند .
 اين فعال فرهنگي ادامه داد : كساني كه وجود خود را از گناه پاك مي كنند رستگار و رها خواهند شد .  انسان ها بايد بدانند دنيا قفسي براي مومن است و اگر ما بتوانيم قفس نفس و دنيا را بشكنيم آزاد از دنيا عبور كرديم و اين اسارت ها در زندان جسم است كه باعث شده چنين ظلم هايي در دنيا وجود داشته باشد .   
علمداري گفت : انسان هايي كه بر شيطان پيروز شده و وجود خودشان را تقديم خداوند متعال كردند ، پرچم حقيقت را در دنيا برافراشته و زمينه سازي  ظهور امام عصر (عج) را فراهم كرده اند .
مشاور فرهنگي و اجتماعي مدير عامل خاطر نشان كرد : وقتي بتوانيم بر زندان دنيا و اسارت پيروز شويم حتما از رستگاران و پيروان اهل بيت هستيم و به نهايت مقام انساني خواهيم رسيد و براي هر جنگي آماده ايم . در صورتي كه گوهر وجود انسان را بشناسيم و آن را در راه رسيدن به لقاء محبوب و رضاي خداوند پرورش دهيم ،آماده ايم كه در هر جبهه براي ولايت و حق بجنگيم  ولو شهيد ، اسير و يا جانباز بشويم  . اين حركت نمادين و بسيج و سرپرستي امور شهدا ، جانبازان و ايثارگران برنامه ريزي شده بود .
شبيه سازي ورود آزادگان
در راستاي گراميداشت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي قبل از برگزاري آيين تجليل از آزادگان در يك حركت نمادين و شبيه سازي ، تعدادي از آزادگان ذوب آهن پس از تجمع در مسجد الزهرا با دو دستگاه اتوبوس و طي كردن مسير مشخص ، در محل يادمان شهدا مورد استقبال  مسئولين ، بسيجيان . جمعي از كاركنان شركت و همچنين خانواده هاي معزز آزادگان قرار گرفتند.  در اين آيين كه مدير عامل و مشاور فرهنگي اجتماعي مدير عامل شركت نيز حضور داشتند با اهداء گل از آزادگان حاضر در محل تجليل شد . در ادامه شركت كنندگان در اين آيين با حضور در محل يادمان شهداي گمنام و قرائت فاتحه ياد و خاطره رشادت هاي دوران دفاع مقدس را گرامي داشتند .